Van Kessel Olie B.V. Van Kessel Olie B.V.

Contact

Bestellingen & algemene vragen

Productadvies

Helpdesk Van Kessel tankpas

Onze accountmanagers

André van Doorn

Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-53 31 22 59
a.vandoorn@vankesselolie.nl

Joes van Griensven

Accountmanager Transport 06-41 63 50 59
j.vangriensven@vankesselolie.nl

Brent Vulders

Accountmanager E-Mobility 06-10 72 78 69
b.vulders@vankesselolie.nl

Marlies Rossen

Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-23 59 01 12
m.rossen@vankesselolie.nl

Hein Peeters

Accountmanager Agri & Aannemerij 06-51 44 13 58
h.peeters@vankesselolie.nl

Rik Bukkems

Accountmanager Tankpassen 06-22 90 82 24
r.bukkems@vankesselolie.nl

Joan de Kort

Accountmanager Transport 06-31 95 26 42
j.dekort@vankesselolie.nl

Maurice van der Linden

Accountmanager Tankpassen 06-13 48 23 29
m.vanderlinden@vankesselolie.nl

Marco Schot

Accountmanager Industrie 06-46 27 36 79
m.schot@vankesselolie.nl

Wim Boerema

Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-10 72 71 20
w.boerema@vankesselolie.nl

Perry Wens

Accountmanager Energietransitie 06-51 32 90 97
p.wens@vankesselolie.nl

Arjan Buur

Accountmanager Automotive 06-13 73 46 84
a.buur@vankesselolie.nl

Tom Gisbers

Sales Manager 06-11 04 58 19
t.gisbers@vankesselolie.nl

Nieuws

Bouw nieuw Greenpoint waterstof tankstation in Dordrecht gestart
Lees verder
Kom gratis naar de METAVAK beurs op 4, 5 en 6 oktober in Gorinchem
Lees verder

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Bezoekadres

Van Kessel Olie B.V.
Milheesestraat 19
5763 AD Milheeze
KvK 17062478